
Emisije sumpor-dioksida iz termoelektrana i dalje 6,6 puta veće od dozvoljenog
Osam godina je prošlo od kada su novi standardi zaštite vazduha stupili na snagu na Zapadnom Balkanu, u skladu s Ugovorom o osnivanju Energetske zajednice. Međutim, u 2025. godini emisije sumpor-dioksida iz ...






Pa, ovaj je Srbiju odavno dao na doboš…
Nece valjda kreteni da „gase“ i ovo malo slobodnih medija? Nece im ni to pomoci!
Njegovom zaslugom svi smo na dobošu..