
Srbija Naftna industrija Srbije
NIS zatražio novu licencu za operativno poslovanje od SAD
Naftna industrija Srbije (NIS) zatražila je od Kancelarije za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control – OFAC) Ministarstva finansija SAD novu posebnu licencu kako bi se kompaniji omogući...





Ovo zvuci kao bajka, deset godina sam u ovom poslu i nikad nije bilo gore. Recikleri ucenjuju sa otkupnom cenom pet ambalaze. Dogovore se njih nekoliko velikih i onda ucenjuju nas sakupljace. Kod nas nikad nista nece biti normalno jer smo burazerska drzava….žao mi je sto nisam otišla dok sam bila mladja????