
MUP: Amonijak koji je oko ponoći iscurio iz hladnjače u Guči uspešno pretočen
Ministarstvo unutnjih poslova (MUP) saopštilo je jutros da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena u 6.55 časova, nakon što je oko sat posle posle ponoći u Guč...




E moj druže, lepo ti to reče u Cirihu, ali mi ovde živimo u ludnici, koja nekome odgovara.
Pravi zakon rešava sve, i štiti poštenog čoveka,. E sada ovi ili su nesposobni da donesu prava zakone ili im tako odgovara.
Drugog odgovora nema.