Kako je za N1 rekla Marija Penezić iz kolektiva „Ministarstvo prostora“ na sednici je rečeno da će hale 2 i 3 biti prenamenjene u druge javne svrhe, „uzimajući u obzir ekonomsku opravdanost“. Za prenamenu ovih objekata biće raspisan arhitektonski konkurs, precizirano je na sednici.

Srbija Naftna industrija Srbije
NIS zatražio novu licencu za operativno poslovanje od SAD
Naftna industrija Srbije (NIS) zatražila je od Kancelarije za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control – OFAC) Ministarstva finansija SAD novu posebnu licencu kako bi se kompaniji omogući...




