Među poginulima i povređenima u terorističkom napadu u Istanbulu nema državljana Srbije, izjavio je za N1 generalni konzul Srbije u Istanbulu Zoran Marković.
Marković je precizirao da su svi državljani Srbije koji su koristili Istanbul kao tranzit na bezbednom, uključujući i odbojkašku reprezentaciju koja je trenutno u jednom hotel i čeka transfer na drugi istanbuski aerodrom odakle će nastaviti svoj put.
Podsetimo, 36 osoba je poginulo, a 147 je povređeno u tri eksplozije koje su se dogodile na aerodromu Ataturk u Istanbulu.
Zrenjaninci pametno ćute, kao i za vodu. Očekuju da će oni biti sledeći… pre nego što dobiju rak od čađi i formalina iz ove monstruozne fabriketine na periferiji grada.