
Srbija Naftna industrija Srbije
NIS zatražio novu licencu za operativno poslovanje od SAD
Naftna industrija Srbije (NIS) zatražila je od Kancelarije za kontrolu stranih sredstava (Office of Foreign Assets Control – OFAC) Ministarstva finansija SAD novu posebnu licencu kako bi se kompaniji omogući...






A što ste se toliko uzbudili zbog kontrole poslovanja ako radite po Zakonu?ili ima debeo razlog za to?ja mislim da je ovo drugo.Ne laje ps zbog komšije već sebe radi jer se plaši zbog sebe,biće da je to.
Poštovani da li ste svesni da je USAID veliki sponzor terorističkih akcija..FBI u celom svetu cešlja svakog ko ima veze sa sponzorisanjem terorizma..ovo nema veze sa Srbijom..sama crta će biti medjunarodno obeležena a i blokirace vas svi internet domeni..