
Zatvaranje naplatne stanica Preljina od 16. juna zbog povezivanja autoputeva
Putevi Srbije saopštili su danas da će, zbog izvođenja završnih radova na saobraćajnom povezivanju autoputeva "Miloš Veliki" i "Moravski koridor", od 16. do 26. juna, ukoliko vremenski uslovi to dozvole, bit...





Ово вам је класичан пример да ова власт нема ни идеја ни људе да стварно уради нешто креативно за добробит државе Србије! Пошто нема својих идеја за то, ова власт рециклира идеје за личну промоцију Млађана Динкића о тобожњим „економским амбасадорима“ који ће „довести“ небројане стране инвеститоре у Србију?!? Баш ме интересује а каква је корист од „предходних“ економских амбасадора за благодет Србије, па пошто они нису успели да „усреће“ Србију, сада „долазе нови економски амбасадори“. У ствари, овде се ради само о „ухљебљењу“ партијских кадрова на јаслама буџета Србије,тј. на рачун пензионера, војника, полицајаца, професора, доктора…