
MUP: Amonijak koji je oko ponoći iscurio iz hladnjače u Guči uspešno pretočen
Ministarstvo unutnjih poslova (MUP) saopštilo je jutros da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno, a intervencija vatrogasaca-spasilaca završena u 6.55 časova, nakon što je oko sat posle posle ponoći u Guč...




A immo li nešto Novoj direktorki?
Obicno se piše o novom kadrovskom rešenju, ne o odlazecem?