
Srbija dobija predstavništvo kineske privredne komore
U Srbiji će biti otvoreno predstavništvo Kineskog saveta za promociju međunarodne trgovine (CCPIT), koji okuplja više od 300.000 kompanija članica, saopšteno je nakon današnjeg sastanka predsednika Privredne...



-e1780320762870-270x152.jpg)

Milan (sta je vazno ST) Protic kaze: Vlast je bolest…… a ja kazem: Vlast je skup ljudskog sljama, koji imaju za cilj UNISTENJE Srbije ! Nastresnica je „malo zlo“ za razliku od broja: Ubistava, samoubistava, oslobadjanja kriminalnih, nebrige o gradjaninu koji im nevredi ni kao poljski Mis, beda i neimastina, siromastvo unistenje fabrika, nezaposlenost, brutalnost i primitivizam,to su oni „proizveli za 15 godina i to je najgore ne da stanu na tome, nego “ naglas“ nastavljaju i rade po pistemu “ Smrt Srbiji“ ! Narod glup, glup do Boga i ovi uspevaju u nameri, a to Rade KOKARDE od povratka Seselja iz Haga ! Drveni kaput i grobno mesto je cekaonica svakog od nas, pa ko voli nek izvoli jer Srbija NEMA Vladu, Predsednika, Ministre, Pravdu, jer to valjda nikome ni netreba dok su svi samo NA JEZIKU, JEZIKU ! Dela u kukavicluku i nemogu da postoje …..
A tek nečovek.