Srbija

17.04.2018. 16:03

N1

Autor: Nova Ekonomija

Šešelj: Nećemo tući Jerkov, što joj se pre ogadi život – to bolje

Srbija

17.04.2018. 16:03

Šef poslaničke grupe Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je da radikali neće da tuku poslanicu Demokratske stranke (DS) Aleksandru Jerkov, ali da će do kraja života da je nazivaju pogrdno.

„Što joj se pre ogadi život to bolje“, rekao je Šešelj skupštinskim izveštačima i dodao da jedva čeka da „razbije njušku“ nekom muškarcu.

On je povodom navoda poslanika DS da su radikali okružili Aleksandru Jerkov i pretili joj, rekao da joj niko nije pretio.

Šešelj je ocenio i da su demokrate Jerkov „isturile“ da traži njegovo oduzimanje poslaničkog mandata, jer znaju da radikali neće da tuku žene.

Šef poslaničke grupe DS Goran Ćirić izjavio je ranije da su poslanici radikala u skupštinskoj sali na najbrutalniji način i uz fizičke pretnje vređali Aleksandru Jerkov.

Ćirić je novinarima u parlamentu rekao da su pretnje usledile pošto je Jerkov u skupštinskoj sali pitala da li će Administrativni odbor i Skupština oduzeti mandat lideru radikala Vojislavu Šešelju, jer je osuđen pred Haškim tribunalom za ratni zločin, da je posle toga usledio niz uvreda, i da su je pošto je ostala sama u sali bez kolega iz DS-a, okružili i pretili.

„Okružili su je, seli oko nje i najbrutalnije vređali i pretili da će joj ‘razbiti njušku’ i da treba da pazi šta će da radi narednih dana“, rekao je Ćirić.

Preuzimanje delova teksta je dozvoljeno, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na novaekonomija.rs

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i pravilima korišćenja sajta.

Sajt je zaštićen pomocu reCaptcha i Google. Google Politika Privatnosti i Google Uslovi Korišćenja su primenjeni.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.